Veateade

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in _menu_load_objects() (line 579 of /data05/virt43273/domeenid/www.nuppi.eu/htdocs/includes/menu.inc).

Ekspordimess Canton Fair 2015

1.-5. maini toimus Hiinas, Guangzhous  117. rahvusvaheline impordi- ja ekspordimess "Canton Fair 2015".

Igal kevadel muutub rahvusvaheline messikeskus tõeliseks kaubanduskeskuseks, sest just sel ajal toimub Hiinas suurim impordi- ja ekspordimess «CANTON FAIR». Kantoni mess on kõige olilisem sündmus mitte ainult Hiina majanduse vaid ka kogu maailma jaoks. 

Messilt võtavad osa üle kogu maailma vaid akrediteeritud ettevõtted, olles läbinud vastava sertifitseerimis-süsteemi. Selline lähenemine on kohustuslik tingimus ürituse korraldaja  – Hiina Kaubandus- ja Tööstuskoja - poolt. Kantoni impordi- ja ekspordimess naudib õigustatult rahvusvahelise üldsuse teenitud tähelepanu. 

Ettevõte AS Solbritt osales aktiivselt Kantoni messil kui lastetoidu tootja Eestist, tutvustades kogu maailmale adapteeritud imikute piima- ja jätkupiimasegusid NUPPI®Just siin sai rahvusvaheline publik esmakordselt tutvuda NUPPI ® uusima  saavutusega- plekkpurk, mis suudab tagada piimasegu kõrge kvaliteedi ka igasugustes muutlikes ilmastikutingimustes.

 

Toimumiskoht: Hiina, Guangzhou, messikeskus.

NUPPI stend: 10.2 kolmas saal.