Veateade

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in _menu_load_objects() (line 579 of /data05/virt43273/domeenid/www.nuppi.eu/htdocs/includes/menu.inc).

Kokkuvõte XVIII rahvusvahelisest Venemaa Lastearstide Kongressist-2015

Moskvas toimus XVIII rahvusvaheline Venemaa Lastearstide Kongress „Pediaatrite aktuaalsed probleemid“ ja 22. Rahvusvaheline Meditsiininäitus „ Ema ja lapse tervis- 2015“.
 
Kongressi ulatuslik teadusprogramm tõstatas küsimusi laste arstiabi, laste ja noorukite reproduktiivtervise, tervete ja haigete laste toitmise, vaktsiinide, lapsepõlve haiguste diagnoosi ja ravi kõrgtehnoloogiliste meetodite, meditsiinikooli ja muude teemakohaste küsimuste kohta.
 
Näitus esitles suurimaid pediaatria valdkonna kaupade ja teenuste tootjaid nii Venemaalt, kui ka välismaalt. NUPPI silmapaistev stend äratas suurt huvi meditsiinilise kogukonna seas.
 
Meie meeskond esitles tooteid ja jagas huvitavat informatsiooni imikute toitmise valdkonnas. NUPPI® tootja korraldas vinge konkursi koos auhindade ja kingitustega.
 
Me soovime tänada kõiki arste tähelepanu eest ja ootame huviga uut kohtumist