Veateade

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in _menu_load_objects() (line 579 of /data05/virt43273/domeenid/www.nuppi.eu/htdocs/includes/menu.inc).

XIII VENEMAA KONGRESS "INNOVATIIVSED TEHNOLOOGIAD PEDIAATRIAS ja LASTEKIRURGIAS»

Ajavahemikus 21-23 оktoober 2014 toimub Moskvas XIII VENEMAA KONGRESS "INNOVATIIVSED TEHNOLOOGIAD PEDIAATRIAS JA LASTEKIRURGIAS» - üks tähtsamaid aastaüritusi pediaatria valdkonnas Venemaal.

Kongress sisaldab väärikat koolitust pediaatritele ning teistele spetsialistidele antud valkonnas.

Õppeprogramm sisaldab viimaseid teaduslikke saavutusi diagnostika, ravi ja profülaktika valdkonnas enimlevinud lastehaiguste puhul.

Kolmandal ülevenemaalisel laste gastroenteroloogia ja toitumise kongressil käsitletakse keerulisi teemasid nagu laste toitmine, ravitoitumine ning seedetrakti haiguste ravimine.

Kongressi raames toimub ka temaatiline näitus, kus ettevõtted ja tootjad esitlevad omi tooteid, milledeks on vastsündinute tarvikud, pediaatria ravimid, lastetoidud ja palju muudki.

Nende hulgas oleme ka meie -  lastetoidu tootja Eestist, esitlemas oma adapteeritud piimasegu NUPPI®.  Мe püüame teis huvi äratada ning kõikidele küsimustele vastata. 

«NUPPI®» stend on number 2.21

Asukoht: Venemaa, Moskva linn, hotell "КОSМОS", Rahu prospekt 150 

Kongressi koduleht: http://www.congress2014.pedklin.ru